Doprava zdarma pryč 1 127,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Google Pixel 8 Pro: Stojí za to čekat na vlajkovou loď roku 2023?

2023-08-09
Google Pixel 8 Pro: Stojí za to čekat na vlajkovou loď roku 2023?

Srdce technologického nadšence bije rychleji při myšlence na nadcházející vlajkové modely. Když ale přijde rok 2023, všichni milovníci Androidu netrpělivě vyhlížejí dlouho očekávané smartphony série Google Pixel 8. Bylo to čekání opravdu stojící za to?

Především bychom měli zdůraznit, že Pixel 8 a Pixel 8 Pro budou pravděpodobně vrcholem Android vlajkových lodí tohoto roku. Uniklé informace naznačují, že Google plánuje dva modely pod kódovými názvy Husky a Shiba. Na základě dostupných dat by Husky mohl být výkonnějším modelem Pixel 8 Pro s rozlišením 2822x1344p, zatímco Shiba bude základním modelem Pixel 8 s 2268x1080p.

Co může nabídnout Pixel 8 Pro?

Pixel 8 Pro nabízí nejen vysoké rozlišení, ale také úchvatný jas až 1600 nitů při prohlížení obsahu HDR. Navíc s 12 GB RAM je zaručen rychlý a plynulý provoz, a zvěsti o podpoře USB DisplayPort módu otevírají vzrušující možnosti, například použití telefonu jako stolního PC. Můžeme zažít skutečnou alternativu k notebookům?

Novinky v kameře a softwaru

Google nás neustále překvapuje inovacemi v oblasti fotografie. Funkce Staggered HDR, která umožňuje současné krátké a dlouhé expozice, je revolučním krokem ke kratším časům focení. Navíc funkce „Video Unblur“ slibuje vylepšenou kvalitu filmů.

Operační systém Android 14 PIS, exkluzivní pro Pixel 8 Pro, jistě nabídne uživatelům nejčistší verzi Androidu s ohromujícím výkonem a bezpečností.

Technické specifikace:

  • Displej: 6,7 palce OLED, 3120 x 1440 pixelů, 120 Hz
  • Kamera: Trojitá 64 MP, přední 16 MP
  • Hardware: Procesor Google Tensor G3, 12 GB RAM
  • Úložiště: 256 GB, není rozšiřitelné
  • Baterie: 5100mAh
  • Operační systém: Android 14 PIS

Výhody Pixel 8 Pro:

  • Vysoká frekvence obnovování
  • Připraveno pro 5G
  • Vynikající OLED displej
  • Velká baterie a optimalizace systému

Ochrana pro Pixel 8 Pro

U takto technologicky pokročilého zařízení je dobré investovat do ochrany. Proto je vhodné chránit telefon koženým pouzdrem. Proč kůže? Vedle estetiky jsou kožená pouzdra odolnější a poskytují lepší ochranu před poškozením. Je doporučeno chránit vaši Pixel 8 Pro koženým etui alespoň dvakrát, abyste si jej mohli dlouho užívat.

Závěr:

Pixel 8 Pro se jeví jako jeden z nejočekávanějších smartphonů roku. Pro mnohé by to mohla být dokonalá kombinace modernosti a funkčnosti. Bude skutečně důstojným konkurentem pro Sony Pro II? Pouze čas ukáže, ale jedno je jisté: Google nemá v úmyslu zaostávat v závodě o nejlepší smartphone na trhu.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel