Doprava zdarma pryč 1 127,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Jak odemknout telefon uzamčený pomocí PIN nebo hesla. Představujeme nejjednodušší způsoby

2022-11-11
Jak odemknout telefon uzamčený pomocí PIN nebo hesla. Představujeme nejjednodušší způsoby

Asi každý z nás měl alespoň jednou v životě problém se svým PINem. Obvykle k tomu dochází, když si vybereme nový PIN a po krátké době ho zapomeneme. Pokud se také ocitnete v obtížné situaci související s vaším telefonem, tento průvodce je speciálně pro vás!

Zapomněl jsem své číslo PIN – co mám dělat?

Naštěstí existují způsoby, jak si s PINem na svém telefonu poradit.

K odemknutí našeho telefonu budeme potřebovat počítač s USB kabelem pro připojení našeho mobilního zařízení. Když to uděláme, musíme se vybavit programem zvaným dr.phone. Jde o specializovanou aplikaci, díky které můžeme svému problému s jistotou důvěřovat. Dr.phone, známý a oceňovaný mezi vývojáři a nadšenci telefonů, si klade za cíl diagnostikovat základní problémy našeho telefonu a poskytnout nám nezbytnou pomoc v případě problémů s našimi telefony.

Naštěstí je aplikace Dr.phone velmi intuitivní a stačí si projít celým procesem, který je spojen s příslušným manuálem k vašemu telefonu. Pokud budeme postupovat podle pokynů na obrazovce, měli bychom odemknout telefon a obnovit ztracený PIN.

Co když tuto aplikaci nechceme používat?

Pokud máme telefon s Androidem, tak je to trochu kopec. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se k našemu účtu Google a přejít na kartu „Zabezpečení“, poté „Najít ztracený nebo ztracený telefon“ a poté postupujte podle pokynů na obrazovce. Díky této metodě si budeme moci opět užívat svůj telefon.

Dalším prvkem, který nám může pomoci, je tzv Správce zařízení. Jedná se o speciální aplikaci, která je přístupná prostřednictvím vyhrazené webové stránky. Měl by být spuštěn a přidružen k našemu účtu Google (účet Google musí být propojen s naším telefonem). Náš správce zařízení po správném spojení s telefonem vygeneruje dočasné heslo pro naše zařízení.

Metoda by pro nás měla být velmi jednoduchá, protože odemykání telefonu nevyžaduje mnoho času ani úsilí. Stačí mít telefon v ruce a být spojen s účtem Google, ke kterému si pamatujeme heslo. Pak by to celé mělo jít hladce.

Kombinace služeb, kombinace kláves

V závislosti na značce a modelu telefonu můžeme zvolit i ruční odemykání. Samozřejmě záleží na tom, jaký telefon máme a zda má obslužné menu, ke kterému se dostaneme.

Většinou je to možné díky kombinaci kláves, kterou máme na displeji našeho telefonu. Vše, co musíte udělat, je odstranit naše pouzdro na telefon a vybrat příslušné klávesy, které spustí servisní nabídku. Když se nám je podaří spustit, musíme pomocí příslušných příkazů resetovat nebo odstranit svůj PIN.

Tato možnost je samozřejmě doporučena pouze pokročilým lidem, kteří dokonale chápou rizika spojená s používáním servisního menu.

Až se nám podaří náš problém vyřešit, stačí nasadit kryt telefonu a užívat si možnosti odemknutí telefonu a následné změny PINu na takový, který si tentokrát zapamatujeme.

Shrnutí – můžeme obnovit PIN!

Jak to uděláme, záleží na našem telefonu, protože ten určuje všechny možnosti, které v dané situaci máme. Změna PINu pro každou značku a model se může mírně lišit, takže pokud chcete hledat účinné a spolehlivé metody, vyplatí se zvolit aplikace jako dr.fone nebo iMyFone LockWiper.

K dnešnímu dni existuje spousta programů věnovaných odemykání telefonů, které jsme omylem zablokovali nebo u kterých neznáme konkrétní PIN.

Naštěstí můžeme jít ven s dobrou rukou, když jsme omylem znehybnili telefon a teď ho musíme vrátit do plné kondice.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel