Doprava zdarma pryč 1 120,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Premiéra iPhone 15: Co můžeme očekávat?

2023-07-24
Premiéra iPhone 15: Co můžeme očekávat?

Není pochyb o tom, že nadcházející smartphony od Apple z řady iPhone 15 patří mezi nejočekávanější zařízení tohoto roku. Mark Gurman z Bloombergu, známý svými přesnými předpověďmi o produktech Apple, nám právě poskytl malý náznak ohledně data vydání nových modelů iPhone.

Podle Gurmana budou představeny čtyři nové smartphony - iPhone 15, iPhone 15 PlusiPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Očekávání jsou vysoká a americký trh je pravděpodobně uvidí již 22. září. Je však důležité poznamenat, že vydání v USA nutně neznamená vydání v Evropě. Je možné, že dodávky do Evropy budou zpožděné.

Premiéra iPhone 15: Co můžeme očekávat?

Co je zajímavé, jsou nadcházející veletrhy IFA v Berlíně. Jedná se o některé z největších veletrhů spotřební elektroniky na světě a Apple má historii oznámení svých produktů během těchto událostí. Letos se veletrhy budou konat od 1. do 5. září. Vzhledem k jedinečné komunikační strategii Apple se zdá, že 31. srpna je nejpravděpodobnějším dnem pro odhalení nových produktů.

Vzhledem k těmto informacím je zajímavé přemýšlet o tom, jaké inovace přinesou letošní modely iPhone. Plánuje Apple nové funkce fotoaparátu, které znovu revolucionalizují trh se smartphony? Nebo to bude rok, kdy společnost z Cupertino zavede funkce, které byly dlouho na seznamu přání uživatelů? Jen čas ukáže.

Bez ohledu na to, co premiéra odhalí, jedno je jisté: technologičtí nadšenci z celého světa netrpělivě čekají. A my, jako dychtiví pozorovatelé průmyslu, se nemůžeme dočkat, jaká překvapení Apple pro nás má.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel