Doprava zdarma pryč 1 155,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Recenze silného přehrávače z roku 2020 - Samsung S20 Plus

2022-11-21
Recenze silného přehrávače z roku 2020 - Samsung S20 Plus

Dlouho očekávaná recenze Samsung S20 + nám přinesla odpovědi na jakékoli otázky, které si průmysl klade. Rostoucí konkurence mezi Samsungem a Huawei musela přimět prvního výrobce k pohybu a ukázat svou sílu. Došlo také na tkaní? Samsung S20 Plus je bezesporu multimediální kombajn, ale není bez chyb? O tom vám povíme v dnešní publikaci!

Specifikace obrazovky

Jedním z prvků, který měl dominovat vlajkové lodi Huawei, byla obrazovka. Nutno přiznat, že na tomto poli může Samsung skutečně předčit konkurenci a dokonce ji nechat za sebou. Tentokrát je Samsung S20+ vybaven 6,7″ dynamickým AMOLED displejem s rozlišením 3200 x 1440 pixelů (QHD +). Jeho největší předností je samozřejmě osvěžení na 120 Hz! Jsou rozdíly viditelné? Určitě ano, zvlášť když se náš předchozí telefon dobrých pár let neměnil. Kromě toho nám 6,7 palcový displej dává spoustu možností, pokud jde o pouzdra na smartphony. Na trhu je jich spousta a nyní si pořídíme bezpečné a pohodlné pouzdro pro telefony Samsung.

Technické specifikace

Dá se říci, že toto je téma, které „tygři mají nejraději“, zvláště když se bavíme o technických specifikacích nejnovějších vlajkových lodí. Zde se také nekoná žádné zklamání, zdá se totiž, že Samsung se povznesl k výšinám svých schopností. Velmi účinný 8jádrový procesor Samsung Exynos 990 s taktem 2,70 GHz pro každé jádro, které nám nabízíme, je velmi silnou nabídkou. Tím více, že je podporován 8 GB RAM.

Dostupnost příslušenství

Dnes samozřejmě není problém sehnat kryt na telefon Samsung S20 Plus. Stejné jako pouzdro pro telefony této značky. Na trhu máme mnoho zajímavých nabídek, které pocházejí od výrobců předních značek. Další výhodou je fakt, že tyto produkty v praxi velmi dobře chrání náš telefon. Jak je vidět, nákup Samsung S20 Plus přináší telefon, který odpovídá dnešním potřebám a očekáváním uživatele.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel