Doprava zdarma pryč 1 120,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Levný telefon Samsung A40 se silným vnitřkem.

2022-09-26

Při hledání levného, ​​univerzálního a dobře vybaveného telefonu je velmi těžké najít na trhu něco smysluplného. Samsung se však rozhodl tuto mezeru zaplnit vytvořením modelu A40. Výběr tohoto telefonu nám poskytne skvělou hodnotu za peníze. Zveme vás ke kontrole jeho specifikací!

Specifikace obrazovky

Jak víte, značka Samsung se ráda stará o kvalitní displeje. Počítat tedy můžeme se Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 5,9 palce. Rozlišení displeje bylo nastaveno na 1080x2280 a 428 ppi, což je na telefon, který lze v aktuálních nabídkách najít v rozmezí 1000 PLN, velmi zajímavý výsledek. Sluší se dodat, že kryt na tento telefon je také velmi snadné sehnat, protože existuje mnoho značkových návrhů, které jsou za velmi atraktivní ceny. Levné a pěkné náhrady najdeme i u pouzdra na telefon.

Technické specifikace Samsung Galaxy a40

Může levný telefon podporovat osm jader? Samsung dokazuje, že ano, dává nám Samsung A40, podporovaný procesorem Exynos 7904. Telefon má 4 GB RAM a 64 GB paměti telefonu. Přidáním možnosti rozšíření paměti o 512 GB ve slotu MICRO SD získáme velmi zajímavou hodnotu za peníze.

Fotoaparát Samsung Galaxy A40

Pokud jde o navrhované fotoaparáty, Samsung A40 nabízí zadní atraktivní fotoaparát se specifikací 16 + 5 Mpix, f / 1,7 a f / 2,2 a také přední fotoaparát se specifikací 25 Mpix, f / 2,0. Taková sestava nám umožní pořizovat uspokojivé fotografie během dne.

Dostupnost příslušenství na trhu

Samsung A40 je podpořen mnoha doplňky od známých a respektovaných značek na trhu. Mimo jiné získáme pouzdro na smartphone za velmi dostupnou cenu, které budeme moci využít jako velmi pohodlné řešení.

Jak můžete vidět, Samsung se této příležitosti zhostil. Jeho model A40 rozhodně patří k těm, které nám i přes cenu poskytují hmatatelné výhody. Levný telefon a levné pouzdro na telefon jsou návrhem, který přináší plnou spokojenost zákazníka.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel