Doprava zdarma pryč 1 120,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Recenze One Plus 8 Pro – vysoká cena za vysokou kvalitu?

2023-01-20
Recenze One Plus 8 Pro – vysoká cena za vysokou kvalitu?

OnePlus 8 Pro je další smartphone z řady „Pro“, který má zatím dobré recenze mezi telOne Plus 8 Pro je další smartphone z řady „Pro“, který má zatím dobré hodnocení mezi telefony One Plus. Jak to bude tentokrát? Dnes se postavíme velkým očekáváním fanoušků a poskytneme obrovskou dávku technických a praktických informací o nejnovějším telefonu z rodiny One Plus. Zveme vás k recenzi!

OnePlus 8 Pro - technická specifikace

Začněme tím, co mají tygři nejraději. Technická specifikace tohoto telefonu musí překvapit, jak se na skutečnou vlajkovou loď sluší. Proto máme k dispozici výkonný, 8jádrový procesor Snapdragon 865 s taktem 2,85 GHz. Jedná se o velmi výkonný procesor, který nepřipouští žádné kompromisy a který dnes stačí na práci i nejnáročnějším uživatelům.

Pokud jsme fanoušky multimediálních zážitků, za pozornost stojí také GPU Adreno 650, díky kterému si zahrajeme i ty nejpokročilejší tituly pro smartphone.

Dále stojí za to věnovat pozornost verzím RAM. K dispozici máme základní verzi 8GB RAM a 12GB RAM verzi. Pokud chceme mít plnohodnotnou vlajkovou loď, zvolíme pravděpodobně druhou možnost. Co se týče vnitřní paměti, máme k dispozici jak 128 GB, tak 256 GB vnitřní paměti.

Na palubě je samozřejmě Android 10 s již známým rozhraním OxygenOS.

OnePlus 8 Pro - specifikace obrazovky

Jelikož obrazovka měla být jedním z odhalení tohoto modelu, rychle přejdeme k jejímu popisu. K dispozici máme obrazovku s úhlopříčkou 6,78 palce, která má docela překvapivé rozlišení, protože pouhých 1440 x 3168 bodů. Pokud si však myslíme, že nás tato obrazovka nesrazí, jsme na omylu. Jeho sytost barev 507 ppi dělá na uživatele skvělý dojem a poskytuje mu skvělý zážitek i při každodenním používání.

Na displeji je samozřejmě Coming Gorilla Glass, ale vyplatí se telefon zabezpečit fólií a také pouzdrem na telefon, nebo chcete-li pouzdrem na telefon. O to více s ohledem na náklady na vlajkovou loď, které se pohybují kolem 5000 zlotých!

OnePlus 8 Pro - specifikace fotoaparátu

„Pro“ verze smartphonů One Plus rozlišují i ​​fotoaparáty, takže toto téma nemůžeme lhostejně přejít. K dispozici máme velmi dobrou matrici Sony IMX689 s 48 Mpx. Pokud jde o senzor clony, u tohoto modelu je k dispozici 1 / 1,4. Máme digitální zoom 30x a hybridní 3x. Rozlišení videa, se kterým je tento smartphone schopen nahrávat, je 3840 x 2160.

I druhý, širokoúhlý fotoaparát má matici od uznávaného výrobce Sony, přesněji model IMX586. Matrice má 48 Mpx a má rozlišení 8000x6000 px. To poskytuje velmi dobré pole k předvádění ve vztahu k velkým fotografiím.

Třetí fotoaparát na zadní straně je samozřejmě „Tele“. Zde máme k dispozici 8 Mpx.

Shrnutí kvality vlajkové lodi od pinyin Yījiā Kējì

OnePlus 8 Pro je skvělý fotoaparát, který nám poskytuje veškeré potřebné příslušenství v podobě rychlého zařízení pro práci i zábavu, skvělého fotoaparátu a skvělé základny pro každodenní úkoly.

I přes vysokou cenu stojí telefon za doporučení.Telefony OnePlus. Jak to bude tentokrát? Dnes se postavíme velkým očekáváním fanoušků a poskytneme obrovskou dávku technických a praktických informací o nejnovějším telefonu z rodiny One Plus. Zveme vás k recenzi!

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel