Doprava zdarma pryč 1 120,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Top 10 android telefonů se silným procesorem 2020

2023-02-17
Top 10 android telefonů se silným procesorem 2020

Situace na trhu mobilních zařízení je velmi dynamická. Není měsíce, ve kterém by se pořadí telefonů se silným procesorem nezměnilo. Nicméně, když je telefon v TOP 10, můžeme si být jisti, že nám bude sloužit velmi dlouho a zajistí velmi vysokou efektivitu při používání.

Proto představujeme žebříček 10 telefonů se systémem Android, které jsou v roce 2020 vybaveny nejsilnějšími procesory. Díky tomuto žebříčku si budete moci vybrat jeden z nejrychlejších telefonů dostupných na současném trhu. Zveme!

iQOO Neo3

Při pohledu na nejnovější žebříček antutu je prvním telefonem z hlediska procesoru iQOO Neo3. V Polsku je to jistě málo známý telefon, přesto se v populárním žebříčku umístil na prvním místě a jen na procesor získal výsledek 188,358 tisíc bodů.

To je velmi dobrý výsledek, který stojí za pozornost. O to více bude mít druhý model mnohem méně bodů než první místo, které je zatím vyhrazeno značce iQOO.

ROG telefon 3

Na druhém místě nechybí překvapení, protože je zde známý a respektovaný telefon ASUS, který je určen nejen pro komunikaci, ale hlavně pro hraní her. Proto musel být jeho procesor na velmi vysoké úrovni, který si zajistil až 185 651 bodů.

OPPO Find X2 Pro

OPPO je značka, která bouří Evropou (včetně Polska). Reklamy tohoto výrobce jsou stále častěji k vidění na tuzemských televizních kanálech, proto lze očekávat rozvoj této značky i u nás. Smartphone OPPO Find X2 Pro nám nabízí třetí, výkonnější procesor na trhu. Jeho skóre je 184 940 bodů.

Redmi K30 PRO

Pro někoho asi ne malé překvapení, ale ve skutečnosti značka REDMI vybavila model K30 PRO velmi výkonným procesorem, který si zajistil až 184 303 bodů. Jak vidíte, je na tom jen o málo hůře než značka OPPO, která je na třetím místě.

MI 10 Ultra

Zdálo by se, že MI 10 Ultra je dokonalý model. Je na tom hodně pravdy, ale pokud jde o přesné statistiky a výsledky, je to telefon, který má pouze 5, nejlepší procesor. Jeho výsledek je 181 647 bodů, čímž se od výše zmíněných modelů dost vzdálil.

Poco F2 Pro

Další značka na 6. místě, která nám možná o svých modelech moc neřekne. Dítě Xiaomi (značka se samostatně oddělila) vytvořilo model Poco F2 PRO, který má na očekávání takové značky velmi výkonný telefon. Procesor Poco F2 Pro byl ohodnocen na 180 197 bodů.

Mi 10 Pro

Další místo patří řadě Mi 10, která je považována za jednu z nejlepších letošního roku. Další model byl ohodnocen na 179 529 bodů z hlediska výkonu svého procesoru.

OnePlus 8

Osmé místo v žebříčku antutu zaujímá smartphone OnePlus. Telefony této značky se na začátku letošního roku utkaly v přísné špičce, ale musely podlehnout značkám jako Mi, Redmi nebo OPPO. OnePlus 8 má procesor s výkonem hodnoceným na 178 761 bodů podle žebříčku antutu.

Mi 10

Opět se nedá mluvit o překvapení, jelikož řada Mi 10 svou kvalitou prostě ovládla trh. Velký cenový rozdíl, i když malý z hlediska výkonu, nám dává silná zařízení bez ohledu na model, který si vybereme. Mi 10 je hodnocen na 177,722 bodů, což je na nejnižší model v řadě velmi dobrý výsledek.

OnePlus 8 Pro

Nakonec překvapení. Situace, kdy má model „Pro“ horší procesor, je vzácná. Přesto se OnePlus rozhodl pro jiné parametry, které převažovaly nad cenou a pojmenováním tohoto modelu. Žebříček antutu uzavírá OnePlus 8 Pro se skóre 176 939 bodů, pokud jde o procesor.

To je vše. Výše jsme uvedli 10 nejlepších telefonů podle žebříčku antutu s ohledem na výpočetní výkon jejich procesorů. O překvapení není nouze, zvláště když se podíváme na první místo. Nicméně ať už si vybereme jakýkoli telefon z žebříčku, každý bude mít velmi výkonný procesor, který nám bude sloužit roky.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel