Doprava zdarma pryč 1 120,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam

Wallet Case! Autentické řemeslné zpracování kůže na vás čeká

2023-09-06
Wallet Case! Autentické řemeslné zpracování kůže na vás čeká

Autentické řemeslné zpracování kůže na vás čeká

Při prohlídce našeho obchodu vás okamžitě zaujme bohatství a autentičnost našich nabídek. S hrdostí prezentujeme široký sortiment obalů vyrobených z pravé kůže, kde každý detail dělá rozdíl. V naší kolekci najdou zákazníci nubuk, hladkou kůži a krásně vzorované kožené designy. Tyto textury dodávají každému pouzdru jedinečný šarm a individualitu.

S obrovskou hrdostí zdůrazňujeme, že naše pouzdra jsou vyrobena v Polsku. Převážně vyrobeny z hovězí kůže, každý prochází důkladným procesem zpracování. Každý produkt, který obdržíte, byl vyroben ručně - naši řemeslníci vkládají srdce a duši do toho, aby i nejmenší steh byl dokonalý. Vzhledem k obrovské rozmanitosti se můžeme pochlubit stovkami tisíc variant produktů. Proto by vám mohl pomoci pohled na zjednodušené popisy při výběru ideálního modelu.

Naše modely pouzder se liší nejen materiálem, ale i funkcionalitou. Novější modely telefonů jsou v černém TPU, zatímco starší v průhledném TPU. Je také důležité zdůraznit barevnou rozmanitost našich kůží. Od odstínů hnědé po hlubokou červenou, klasickou černou, osvěžující tyrkysovou a mnoho dalšího je zde něco pro každého.

Pouzdro na telefon

Hlavní model: Wallet Case

Naše nejžádanější pouzdro, Wallet Case, je k dispozici pro téměř každý model telefonu v obchodě. Vyniká tím, že je vyrobeno konkrétně pro jednotlivé modely telefonů, což jej dělá zdaleka neobvyklým. Přesné výřezy pro kameru, nabíjecí port, reproduktory a mikrofon zajišťují dokonalé přizpůsobení. Ale nejde jen o ochranu; toto pouzdro je funkcí v popředí - dobře promyšlené kapsy pro platební karty a velký obdélníkový prostor pro hotovost. Magnetický západka na přední straně drží vše na svém místě. A pro ty chvíle odpočinku? Funkce stojanu umožňuje horizontální prohlížení vašich oblíbených videí. Navíc některé modely nabízejí ochranu před RFID vlnami pro ty, kteří upřednostňují přidanou bezpečnost.

Naše nabídka je určena náročnému spotřebiteli. Zveme vás, abyste se ponořili do naší produktové řady a přijali jedinečné kouzlo pravé kůže.

Doporučeno

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel